Supco SHP480380 High Pressure Switch Open: 480 PSI Close: 380 PSI HVAC Refrigeration
MSRP: JPY4,798.42
JPY1,816.50
(You save JPY2,981.91 )
SKU:
SHP480380
Product Description
Supco Part number SHP480380
Open: 480 PSI Close: 380 PSI
  • Wire is 18 AWG, 18" long
Specifications:
  • -31°F to 149°F (-35°C to 65°C)