Supco SHP350250 High Pressure Switch Open: 350 PSI Close: 250 PSI HVAC Refrigeration
MSRP: NGN16,494.65
NGN6,187.85
(You save NGN10,306.81 )
SKU:
SHP350250
Product Description
Supco Part number SHP350250
Open: 350 PSI Close: 250 PSI
  • Wire is 18 AWG, 18" long
Specifications:
  • -31°F to 149°F (-35°C to 65°C)