Supco SHP275195 High Pressure Switch Open: 275 PSI Close: 195 PSI HVAC Refrigeration
MSRP: MUR1,643.38
MUR665.69
(You save MUR977.69 )
SKU:
SHP275195
Product Description
Supco Part number SHP275195
Open: 275 PSI Close: 195 PSI
  • Wire is 18 AWG, 18" long
Specifications:
  • -31°F to 149°F (-35°C to 65°C)