ML45 SUPCO Refrigerator Defrost Thermostat L-45 degree for WR50X45 AP2071240
MSRP: EGP524.98
EGP95.28
(You save EGP429.70 )
SKU:
ML45
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
SUPCO Refrigerator Defrost Thermostat ML45.
The thermostat is an L45-20F which means it opens at 45 degrees and closes at 25 degrees F
Rated 10 amps at 120V, 5 amps at 240 V
12" Leads