Robertshaw 4200-007 Gas Oven Thermostat for Garland 1017591 FDO-1-04-48
MSRP: NGN178,859.76
NGN94,397.55
(You save NGN84,462.21 )
SKU:
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Robertshaw Gas Oven Thermostat part number 4200-007.
Factory Number FDO-1-04-48 .
Series Application FDO Gas Thermostat, Body Type #1
Temperature Range 150F to 650F (66C to 343C)
Capillary Length 48"