BJWA25PD-07-24 Griddle Thermostat for 46-1197 Star 2T-4293 2T-Z4293 24293
MSRP: CHF193.59
CHF97.28
(You save CHF96.32 )
SKU:
BJWA25PD-07-24
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Robertshaw Gas Griddle Thermostat Part Number BJWA25PD-07-24.
Specifications:
  • 150F to 450F
  • 24" Capillary
  • 3/16" x 8" Nickel Bulb