BJWA25PBD-03-24 Griddle Thermostat for 46-1597 Imperial 1100 Royal 1520-1
MSRP: NGN89,695.54
NGN47,339.84
(You save NGN42,355.71 )
SKU:
BJWA25PBD-03-24
UPC:
does not apply
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Robertshaw Gas Griddle Thermostat Part Number BJWA25PBD-03-24.
Specifications:
  • 150F to 400F
  • 24" Capillary
  • 3/16" x 8" Nickel Bulb