Choice Parts W11579560 Refrigerator Automatic Ice Maker for Whirlpool Icemaker
SKU:
W11579560CM
UPC:
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Choice Replacement Parts number W11579560CM
Refrigerator Automatic 6 Cube Ice Maker
Includes:
  • Sensor Wire with Plug
  • 3 Prong Cord with Grommet
  • Motor 12V DC
  • Heater 115V 110W