Supco SM10168 Refrigerator Condenser Fan Motor for GE WR60X10168
MSRP: KZT24,230.20
KZT9,202.48
(You save KZT15,027.72 )
SKU:
SM10168
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Supco Refrigerator Condenser Fan Motor, part number SM10168
This part turns the condenser blade to move air across the condenser coil.
Specifications
  • 3200RPM
  • 120V
  • 60Hz
  • 8.5W
  • 3 Pins on the Plug