Supco SHP325230 High Pressure Switch Open: 325 PSI Close: 230 PSI HVAC Refrigeration
MSRP: JPY4,798.42
JPY1,962.86
(You save JPY2,835.55 )
SKU:
SHP325230
Product Description
Supco Part number SHP325230
Open: 325 PSI Close: 230 PSI
  • Wire is 18 AWG, 18" long
Specifications:
  • -31°F to 149°F (-35°C to 65°C)