Supco SHP300200 High Pressure Switch Open: 300 PSI Close: 200 PSI HVAC Refrigeration
MSRP: KHR143,472.64
KHR58,117.05
(You save KHR85,355.59 )
SKU:
SHP300200
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Supco Part number SHP300200
Open: 300 PSI Close: 200 PSI
  • Wire is 18 AWG, 18" long
Specifications:
  • -31°F to 149°F (-35°C to 65°C)