Robertshaw Electric Oven Thermostat KA-1126-36 for Star Bloomfield Wells 66269
MSRP: MWK120,043.29
MWK62,730.59
(You save MWK57,312.70 )
SKU:
KA-1126-36
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Robertshaw Commerical Electric Oven Thermostat Part Number KA-1126-36
This item is shipped Bulk exactly as pictured.
Specifications:
  • Auxiliary Switch
  • Single Pole Single Throw Type Switch (SPST)
  • 100F to 450F
  • 36" Capillary