FDO-3-02-54 Oven Broiler Thermostat for 46-1128 Imperial 1153 Vulcan 407522-1 00-407522-00001
SKU:
FDO-3-02-54
UPC:
Condition:
New
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Robertshaw Gas Oven Broiler Thermostat Number FDO-3-02-54
Specifications:
  • 150F to 550F Temperature Range
  • 3/8" In and Out FPT
  • 54" Capillary