Choice Parts W11577195CM Refrigerator Automatic Ice Maker for Whirlpool
MSRP: GBP83.40
GBP40.66
(You save GBP42.74 )
SKU:
W11577195CM
UPC:
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Choice Replacement Parts number W11577195
Refrigerator Automatic Ice Maker
6 Cubes
Small Six Prong Cord
Long Two Prong Cord with Rubber Grommet
Motor 12V Dc
Heater 115V 110W