Choice CINF208V0875C Cooking Infinite Switch fits APW Wyott 2E-87054-EGO Overhead Warmers
MSRP: KWD25.54
KWD13.48
(You save KWD12.06 )
SKU:
CINF208V0875C
UPC:
Adding to cart… The item has been added
Product Description
Choice Manufactured Parts Number CINF208V0875C
Cooking Infinite Switch
Used on Overhead Warmers
208V, 15A
0.875" 'D' Shaft with Clip